News Business Fiat Egea İçin Muazzam Kampanya: Sadece 224.000 TL!
0

Published :

Fiat Egea İçin Muazzam Kampanya: Sadece 224.000 TL!

Fiat, Egea Sedan modeli için özel bir fiyat açıkladı. ÖTV muafiyeti hakkı olanlar için araç, 448.000 TL fiyat etiketi ile sunuluyor. Müşteriler bu fiyat üzerinden 224.000 TL peşinat ödeyerek, kalan tutarı taşıt kredisi kullanarak finanse edebiliyorlar. Bu ödeme planı, aracın maliyetini dört yıl boyunca taksitlendirebilmeyi mümkün kılıyor.

ÖTV'siz Satışlar ve Avantajları

Sıfır kilometre araç alımlarında ÖTV muafiyeti, belirli şartları taşıyan kişilere sağlanan bir avantajdır. Yüzde 90 ve üzeri engeli olan bireyler, devlet tarafından verilen bu haktan yararlanarak, ÖTV ödemeden araç sahibi olabiliyorlar. ÖTV dahil edilmediğinde, sıfır kilometre otomobillerin fiyatları yaklaşık yüzde 45 oranında daha uygun hale geliyor. Bu durum, Fiat Egea gibi modeller için fiyatların oldukça cazip seviyelere düşmesini sağlıyor.

Fiat Egea İçin Sunulan Fırsatlar

Fiat Egea Sedan modeli için özel bir fiyat açıklandı. ÖTV muafiyeti hakkı olanlar için araç, 448.000 TL fiyat etiketi ile sunuluyor. Müşteriler bu fiyat üzerinden 224.000 TL peşinat ödeyerek, kalan tutarı taşıt kredisi kullanarak finanse edebiliyorlar. Bu ödeme planı, aracın maliyetini dört yıl boyunca taksitlendirebilmeyi mümkün kılıyor. Bu kampanya, Fiat Egea'nın sıfır kilometre otomobil pazarında önemli bir yere sahip olmasını sağlıyor ve araç sahibi olmak isteyenler için cazip bir seçenek sunuyor.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *