News Sci/Tech Manor Lords: Polska strategia zdobywa serca graczy na Steamie
0
Polska

Published :

Manor Lords: Polska strategia zdobywa serca graczy na Steamie

12 kwietnia 2024

Przez Nikodem Idziak, News Writer

Manor Lords na szczycie życzeń

Strategia Manor Lords, stworzona przez polskie studio Slavic Magic, wspięła się na szczyt listy życzeń na platformie Steam. Po długim okresie zajmowania drugiego miejsca, w końcu udało się przegonić nawet Hades 2.

Twórcy gry, Grzegorz Styczeń i zespół, mogą być dumni z osiągnięcia. Manor Lords zyskała ogromne zainteresowanie społeczności graczy, a liczba "rezerwacji" przekroczyła już dwa miliony. To dowód na to, że polska produkcja zdobyła serca fanów gatunku strategii.

Unikalne cechy Manor Lords

Manor Lords łączy elementy gry typu city-builder z epickimi potyczkami w czasie rzeczywistym, przypominając nieco cykl Total War. Jednak to nie wszystko. Gra wyróżnia się systemem budowania bez ograniczającej siatki, co pozwala na swobodne projektowanie osiedli i urozmaicanie krajobrazu. Inspiracją dla architektury w grze była sztuka i architektura Frankonii z końca XIV wieku.

Premiera i przyszłość Manor Lords

Faza wczesnego dostępu Manor Lords ruszy już 26 kwietnia na PC (również w Game Passie). W przyszłości gra trafi również na konsole Xbox Series X/S. Społeczność graczy z niecierpliwością oczekuje premiery, a Manor Lords jest obecnie najbardziej wyczekiwaną grą na Steamie.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali w tej podróży! Manor Lords to obiecujący tytuł, który może zrewolucjonizować gatunek strategii.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *