News Business Notowania Akcji Selena FM SA - Analiza i Perspektywy
0
Stany Zjednoczone

Published :

Notowania Akcji Selena FM SA: Analiza i Perspektywy

Wprowadzenie

W dniu 18 marca 2024 roku spółka Selena FM SA (SEL) kontynuowała swoje notowania na giełdzie. Przyjrzyjmy się bliżej wynikom sesji i perspektywom tej firmy.

Dzienny Kurs

Wartość akcji Selena FM SA rozpoczęła się od poziomu 35,8 zł, odpowiadającemu zakończeniu poprzedniej sesji. Maksymalna wartość akcji osiągnięta tego dnia wyniosła 35,8 zł, a minimalna - 34,6 zł.

Analiza Transakcji

Liczba transakcji dla spółki Selena FM SA wyniosła 11, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 151 sztuk. Obroty wyniosły 36,6 tys. zł, co kształtowało się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Wyniki i Perspektywy

W ciągu ostatniego tygodnia wartość akcji Selena FM SA spadła o 6,17%, a w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 0,28%. Pomimo pozytywnego oddziaływania sektora budowlanego na rynek, indeks WIG spadł. Wartość spółki Selena FM SA zachowywała się gorzej niż rynek, co stanowi wyzwanie dla inwestorów.

O Selena FM SA

Selena FM SA jest producentem i dostawcą szerokiej gamy chemii budowlanej, w tym pianek poliuretanowych, klejów, uszczelniaczy i systemów dociepleń budynków.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *