News Business Świąteczne Zakupy: Limity w Lidlu i Biedronce
0
Wielkanoc

Published :

Świąteczne Zakupy: Limity w Lidlu i Biedronce

Przedświąteczny czas to nie tylko okazja do spotkań rodzinnych i przygotowań do uroczystego świętowania, ale także czas intensywnych zakupów. Sieci handlowe, takie jak Biedronka i Lidl, przygotowują specjalne promocje na podstawowe artykuły spożywcze. Jednak warto pamiętać, że w przypadku niektórych ofert obowiązują dzienne limity.

Limity w Lidlu

W najnowszych gazetkach Lidl kuszą klientów przedświątecznymi promocjami. Oto niektóre z ofert:

 • Kawa ziarnista lub mielona Qualita Oro: 1 1 gratis. Limit dzienny to cztery opakowania, maksymalnie dwa gratis na kupon z aplikacji Lidl Plus.
 • Sok 100% pomarańcza Solevita 1 litr: promocja 1 1 gratis. Limit dzienny to sześć butelek (maksymalnie trzy gratis) na kupon z aplikacji Lidl Plus.
 • Kiełbasa biała Pikok opakowanie 500 g: cena za jedno opakowanie przy zakupie dwóch wynosi 4,99 zł. Limit w cenie promocyjnej to 10 opakowań na paragon.

Limity w Biedronce

Przedświąteczne promocje w Biedronce obowiązują od poniedziałku (25 marca) do soboty (30 marca). Na niektóre z nich przewidziano limity:

 • Wędzony łosoś Marinero: 50% taniej. Limit dzienny to sześć produktów (maksymalnie trzy z rabatem) z kartą Moja Biedronka.
 • Paczkowane wędliny Kraina Wędlin Select: 50% taniej. Limit dzienny to sześć produktów (maksymalnie trzy z rabatem) z kartą Moja Biedronka.
 • Wszystkie słodycze Milka: 70% taniej. Limit dzienny to 12 produktów (maksymalnie sześć z rabatem) z kartą Moja Biedronka.

Zachęcamy do świątecznych zakupów, ale pamiętajmy o tych ograniczeniach!

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *