News Entertainment Taş Kağıt Makas 5. Bölüm: Hiçbir Şey Hatırlamayan Adamın Zaferi
0
Ekin Koç

Published :

Taş Kağıt Makas 5. Bölüm: Hiçbir Şey Hatırlamayan Adamın Zaferi

Televizyon dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, başarılı oyuncuları Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip ve Anıl Taşezen'i bir araya getiriyor.

Önceki Bölümde Neler Yaşandı?

Fecir, avukat değişikliğinin ardındaki nedenleri öğrenmek için Harun ile konuştu. Yeni avukatın Büşra Korkmaz cinayeti nedeniyle hapis yatan Rıza Tanrıkulu’nun oğlu olduğunu öğrenen Fecir, Umut Tanrıkulu ile tanıştı. Umut’un kararlılığı, Rıza’nın intikamını almak için harekete geçmesine neden oldu.

Umut'un İkna Olmama Niyeti

Umut, babasının intikamını almak için her yolu denemeye hazır. Fecir'in sinirlerini alt üst eden Umut, Rıza'nın öldürülmesi için hapishanedeki adamlarına haber gönderdi. Ancak olayın kendisine uzanmasından çekinen Fecir, Tarık'ın hapishanede kalmasını istedi.

Umut'un Dileği

Umut, babasının doğum gününü kutlamak için hapishaneye gitti. Babasından bir dilek tutmasını isteyen Umut, bu dileği saklamak istedi. Ancak Alev'in yardımıyla Fecir, Umut'un panik atak krizi geçirdiği anlarda ona yardım etti.

Not: Bu içerik, "Taş Kağıt Makas" dizisinin 5. bölümündeki olayları özetlemektedir.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *