News Entertainment Nieobliczalna - Ekranizacja Thrillera Magdaleny Stachuli
0
Amazon Prime Video

Published :

Nieobliczalna - Ekranizacja Thrillera Magdaleny Stachuli

Jeden z thrillerów autorstwa pochodzącej z Krasnegostawu Magdaleny Stachuli zostanie zekranizowany. Już w maju na platformie Amazon Prime Video będzie można obejrzeć filmowe ujęcie "Nieobliczalnej" w reżyserii Piotra Trzaskalskiego.

Historia Przelana na Ekran

Producent filmu skontaktował się z Magdaleną Stachulą niedługo po lekturze jej thrillera, który ewidentnie przypadł mu do gustu. Sama autorka była obecna na planie zdjęciowym i - jak podkreśla - było to dla niej niesamowite przeżycie. To było zupełnie nowe doświadczenie obserwować, jak historia, która powstawała w jej wyobraźni i została przelana na papier, teraz jest ekranizowana, a wykreowani przez nią bohaterowie przybierają konkretne twarze.

Obsada i Fabuła

W główne role w "Nieobliczalnej" wcielą się znani polscy aktorzy. Martynę, która tworzy pozornie szczęśliwy związek, zagra Agnieszka Grochowska, zaś Wojciecha, jej partnera, Paweł Małaszyński. Ich mroczną tajemnicę zna natomiast ojciec Wojciecha, w którego roli zobaczymy Andrzeja Seweryna. Alicję, przyjaciółkę Martyny, wykreuje Magdalena Cielecka, zaś jej syna Daniela Dawid Ptak, którego partnerka jest z kolei Julia Wienawa, czyli filmowa Adelina.

Twórcy Filmu

Dobrą produkcję zwiastuje reżyseria Piotra Trzaskalskiego ("Mój Rower", "Edi") oraz scenariusz autorstwa Krzysztofa Gurecznego ("Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "Akademia Pana Kleksa") i Małgorzaty Sobieszczańskiej ("Anioł i pies", "Zwyczajna sprawa").

Książka i Ekranizacja

Krasnostawska autorka nie zwalnia pracy twórczej. Jest już na finalnym etapie wydania kolejnego thrillera, który ujrzy światło dzienne w drugiej połowie roku. Ponadto, równolegle z premierą ekranizacji, książka "Nieobliczalna" ukaże się w specjalnym wydaniu z okładką filmową.

Teraz czytane: Chełm. Kolejne miliony na tereny zielone dla miasta. Chełmianka wśród najlepszych inżynierek. Zmarł pieszy, potrącony przez ciężarówkę na ul. Okszowskiej.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *