News Sci/Tech Windows 11: Nowoczesne Rozwiązanie dla Firm
0
Windows 10

Published :

Windows 11: Nowoczesne Rozwiązanie dla Firm

Przełomowa Produktywność

Z Windows 11 Pro, Twoja firma może osiągnąć wyższy poziom produktywności. Dzięki włączającym się w AI doświadczeniom, zanurzającym interfejsom i niezrównanej personalizacji, Twój zespół może wykonać wszystko na komputerze z systemem Windows 11 Pro.

Ochrona na Wypadek

Z wieloma warstwami zabezpieczeń, możesz pracować z dowolnego miejsca, chroniony przez potężne narzędzia cyberbezpieczeństwa obejmujące sprzęt, oprogramowanie, tożsamości i dane.

Zalety Wykorzystania Sztucznej Inteligencji

Windows 11 pozwala na wykorzystanie zaawansowanej sztucznej inteligencji, co pozwala Twojej firmie pozostać na czele nowoczesnych wymagań biznesowych.

Wsparcie dla Pracowników

Z Windows 11, pracownicy mogą szybko rozpocząć pracę na nowoczesnych komputerach, korzystając z prostych narzędzi samopomocy.

Dostosowanie do Stylu Pracy

Twój zespół może wykonywać najlepszą pracę, gdziekolwiek i w jaki sposób chce. Komputery z Windows 11 Pro oferują efektywność opartą na sztucznej inteligencji, inteligentne przepływy pracy i niezrównaną personalizację.

AI na Wyciągnięcie Ręki

Odkryj Copilot w Windows z ochroną danych komercyjnych. Twój nowy asystent AI wykonuje ciężką pracę, dzięki czemu Ty możesz osiągnąć nadzwyczajne wyniki.

Organizacja i Wydajność

Ułatw pracę i używaj układów okien, aby łatwo organizować otwarte okna i strony internetowe. Wróć tam, gdzie skończyłeś, dzięki bezproblemowemu przypinaniu.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Zabezpiecz swoje dane przed ewoluującymi zagrożeniami. Windows 11 oferuje ochronę przed phishingiem, bezhasłowe logowanie i kontrolę aplikacji.

© 2024 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *