News Entertainment Katarzyna Warnke o Rozwodzie z Piotrem Stramowskim: Upadek Mitu
0
Katarzyna Warnke

Published :

Katarzyna Warnke o Rozwodzie z Piotrem Stramowskim: Upadek Mitu

Witamy w naszym artykule! Dziś przyjrzymy się publicznemu podsumowaniu rozwodu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego.

Historia Ich Związku

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się w 2014 roku na planie filmu "W spirali". Wcielili się w małżeństwo, które przechodziło poważny kryzys. Dwa lata później w wakacje pobrali się, a rok po ślubie doczekali się córki Heleny. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Rozstanie i Sądowa Rozprawa

16 października 2023 roku odbyła się sprawa rozwodowa Warnke i Stramowskiego. Aktorzy przez lata uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i kochających się par polskiego show-biznesu. Jednak oficjalnie rozstali się, podobno błyskawicznie, podczas niejawnej rozprawy. Relacje z sądu sugerują, że atmosfera była napięta. Stramowski wyrażał złość, a Warnke była przygnębiona. Oboje opuścili budynek sądu w przeciwnych kierunkach.

Enigmatyczne Wpisy na Instagramie

Po rozwodzie obaj aktorzy zamieścili tajemnicze wpisy na Instagramie. Warnke zacytowała francuską filozofkę Simone Weil, mówiąc, że "uwaga jest najrzadszą i najszczerszą formą hojności". Stramowski natomiast opublikował zdjęcie kierownicy z logo Mercedesa, na której widać łamigłówkę Megaminx. Wpis ten wywołał spekulacje na temat ich relacji.

Podsumowanie

Katarzyna Warnke w programie Kuby Wojewódzkiego nazwała rozwód "upadkiem mitu", który buduje się w nas na temat miłości. Choć to kosztowało ich obu, życie idzie dalej.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *