News Entertainment Beetlejuice 2: Tim Burton İmzalı Devam Filminin İlk Görselleri Yayınlandı
0
Beterböcek

Published :

Beetlejuice 2: Tim Burton İmzalı Devam Filminin İlk Görselleri Yayınlandı

Hollywood'un nev'i şahsına münhasır yönetmenlerinden Tim Burton'ın imzasını taşıyan Beetlejuice (Beterböcek), 80'lerin sinema dünyasına kazandırdığı kült filmlerden biriydi. Michael Keaton'ın etkileyici performansıyla akıllara kazınan bu film, çıktığı günden bu yana pek çok sinemaseverin gönlünü kazandı. Belki de bundan olsa gerek ki Burton, yıllar sonra bir devam filmiyle bu dünyaya geri dönüyor.

Beetlejuice 2'den İlk Görseller

Duyurulduğu günden beri merakla beklenen Beetlejuice 2, bu yıl sinemaseverlerle buluşacak. Eylül ayında vizyona girecek filmin tanıtım çalışmalarına yavaştan başlayan Warner Bros. Discovery, filmden ilk görselleri paylaştı. Orijinal ekibi bir araya getiren Beetlejuice adlı devam filmi, Michael Keaton, Winona Ryder ve Catherine O'Hara'nın ilk filmdeki rollerini tekrarladığı gibi, oyuncu kadrosuna Jenna Ortega, Justin Theroux, Monica Bellucci ve Willem Dafoe gibi yeni isimleri de ekliyor.

Jenna Ortega ve Winona Ryder İlk Kez Bir Arada

Entertainment Weekly aracılığıyla servis edilen bu ilk görsellerde, Jenna Ortega ve Winona Ryder'ı ilk kez bir arada görme şansı yakalıyoruz. Tim Burton imzalı Wednesday dizisiyle yıldızı parlayan Ortega, filmde Winona Ryder'ın kızını canlandırıyor. Beetlejuice 2, yıllar sonra gelen devam filmlerine şüpheyle yaklaşılsa da işin başında yine Tim Burton'ın olması, ortaya çıkacak sonuca dair daha umutlu olmamızı sağlıyor.

Beetlejuice 2'nin vizyon tarihi 6 Eylül 2024 olarak belirlendi. Bu uzun bekleyişin ardından, Michael Keaton'ın sevilen hayalet karakteriyle geri dönüşü, sinemaseverler için heyecan verici bir deneyim olacak.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *